NAJWIĘKSZE TARGI BRANŻY REHABILITACYJNEJ W POLSCE

Udostępnij post

Targi REHA TRADE SHOW to jedyne targi rehabilitacji B2B w Warszawie. Podczas szeregu merytorycznych wykładów, spotkań i warsztatów uczestnicy zapoznali się z najbardziej innowacyjnymi rozwiązaniami w branży rehabilitacyjnej i terapeutycznej. Targi odbyły się 14 kwietnia 2022 r.

W wydarzeniu udział wzięli producenci oraz dystrybutorzy nowoczesnego sprzętu i urządzeń dedykowanych do kompleksowej rehabilitacji w oparciu o nowatorskie rozwiązania, a także przedstawiciele środowiska medycznego. Była to doskonała okazja do nawiązania kontaktów biznesowych, które przyniosą korzyści na lata.

Jako zespół Mediprintic mieliśmy przyjemność uczestniczyć w tym ważnym dla branży medycznej wydarzeniu. Była to okazja do zaprezentowania naszego innowacyjnego rozwiązania oraz nawiązania nowych relacji, jak również rozpoznania oczekiwań zarówno pacjentów, jak i profesjonalistów na temat ortez Mediprintic.

Mieliśmy również sposobność przeprowadzenia prelekcji o urazach przedramienia i zaprezentować szerokiemu gronu uczestników najważniejsze cechy naszego rozwiązania, które wkrótce zrewolucjonizuje leczenie urazów. Dzięki naszej ortezie osoby, które doznały urazu przedramienia, nie będą musiały zmagać się z noszeniem ciężkiego opatrunku przez długi czas.

Orteza Mediprintic pozwala:

  • zmniejszyć liczbę osób potrzebnych do zaopatrzenia pacjenta
  • zmniejszyć liczbę zabiegów operacyjnych
  • wykonać wirtualny skan złamanej kończyny górnej
  • zwiększyć komfort leczenia
  • zmniejszyć koszt leczenia
  • przyspieszyć proces rehabilitacji

Sprawdź inne posty

Dla pacjentów

ZŁAMANA RĘKA – CZY TYLKO GIPS?!

Czy na codzień podróżujecie do pracy dorożką? A może wczorajszego wieczoru, czytaliście nowy kryminał Remigiusza Mroza przy przyjemnej poświacie lampy naftowej? Z pewnością jednak z

Dla pacjentów

NIE TYLKO ZŁAMANIA

Coraz większą grupę Pacjentów korzystających z ortez ORT Light oraz NEURO Light stanowią Pacjenci ze schorzeniami neurologicznymi. SPASTYCZNOŚĆ – bo z nią walczymy – to

Chcesz dowiedzieć się więcej o naszym projekcie?

Skontaktuj się z nami!

Skip to content