ORTbone Setter

stół trakcyjny do repozycji złamań kości przedramienia

ORTbone SETTER JEST MOBILNYM URZĄDZENIEM MEDYCZNYM STOSOWANYM W CELU REPOZYCJI ODŁAMÓW KOSTNYCH W ZŁAMANIACH KOŚCI ŚRÓDRĘCZA, NADGARSTKA I PRZEDRAMIENIA

zdjęcie rtg nadgarstka

Zespół MEDIPRINTIC opracował urządzenie do nastawiania złamań kości nadgarstka i przedramienia. Rozwiązanie pozwala na nastawienie lewego i prawego przedramienia.

Konstrukcja ORTbone Setter jest dopasowana do pracy lekarza w trakcie procedury repozycji kości przedramienia, jest zintegrowana z zewnętrznymi urządzeniami wspomagającymi pracę lekarza, takimi jak mobilne ramię C, które pozwala wykonać radiogramy w projekcji przednio tylnej (AP) i bocznej przedramienia, nadgarstka oraz stawu łokciowego, aby ocenić postęp repozycji.

Nastawienie jest czynnością przywracającą prawidłowe ustawienie i położenie odłamów kostnych, łącznie z rekonstrukcją wgniecionych fragmentów kości gąbczastej i fragmentów powierzchni stawowych. Nastawienie odwraca procesy, które przemieściły odłamy podczas urazu, i wymaga użycia sił przeciwnych. Bez względu na to, czy złamanie jest proste, czy wieloodłamowe, wielopoziomowe czy z ubytkami kostnymi, celem nastawienia jest przywrócenie prawidłowej długości, osi i rotacji, w wyniku czego sąsiadujące stawy znajdą się w poprawnym ustawieniu. 

podstawowa zasada repozycji złamań: rozlinowanie złamania i manualna repozycja odłamu kostnego

cechy, które ułatwiają pracę

Funkcje ORTbone Setter MEDIPRINTIC zaprojektowano z myślą o wygodzie i bezpieczeństwie pacjentów oraz komforcie i optymalizacji pracy lekarza. Przekonaj się dlaczego stół trakcyjny MEDIPRINTIC zyskał tak pozytywne opinie Specjalistów!

PRZEZIERNOŚĆ - kompatybilność z ramieniem C

  • konstrukcja zintegrowana z mobilnymi ramieniami C
  • umożliwia wykonanie radiogramów w projekcji przednio-tylnej (AP) i bocznej przedramienia, nadgarstka oraz stawu łokciowego

STABILIZACJA - blokada ruchu

  • przejezdna podstawa z kołami
  • dźwignia blokdy każdego koła

MECHANIZM PRZEDRAMIENIA

  • STABILIZACJA I ODPOWIEDNIE UŁOŻENIE PRZEDRAMIENIA
  • SZEROKI ZAKRES REGULACJI WYSOKOŚCI PODKŁADKI PRZEDRAMIENIA WZGLĘDEM PŁYTY NASTAWIACZA

MECHANIZM USTAWIENIA RĘKI

  • mocowanie ręki pacjenta
  • możliwość zmiant ustawienia poprzez sterowanie kątami obrotu względem 3 osi

MECHANIZM RAMIENIA

  • sterowanie położeniem ramienia - wysokością, odległością od osi urządzenia i kątem obrotu

PODSTAWA JEZDNA

  • zakres regulacji wysokości płyty nastawiacza (od podłoża): 51-91cm

JESTEŚ ZAINTERESOWANY PRODUKTEM ORTbone Setter?

Przetestuj stół trakcyjny MEDIPRINTIC w swojej placówce medycznej i przekonaj się sam o jego zaletach. Sprawdź nasza jakość i otwartość na Twoje sugestie. Zaproponuj własne rozwiązania dodatkowe, które ułatwią Ci pracę.

Napisz do nas lub zadzwoń!

Całościowy proces zaopatrzenia pacjenta z urazem przedramienia z użyciem urządzenia ORTbone Setter skraca czas pobytu pacjenta w SOR oraz ogranicza liczbę osób personelu medycznego niezbędnego do wykonania procedury repozycji odłamów kostnych w urazach przedramienia.

Skip to content