Targi REHA TRADE SHOW to jedyne targi rehabilitacji B2B w Warszawie. Podczas szeregu merytorycznych wykładów, spotkań i warsztatów uczestnicy zapoznali się z najbardziej innowacyjnymi rozwiązaniami w branży rehabilitacyjnej i terapeutycznej. Targi odbyły się 14 kwietnia 2022 r.

W wydarzeniu udział wzięli producenci oraz dystrybutorzy nowoczesnego sprzętu i urządzeń dedykowanych do kompleksowej rehabilitacji w oparciu o nowatorskie rozwiązania, a także przedstawiciele środowiska medycznego. Była to doskonała okazja do nawiązania kontaktów biznesowych, które przyniosą korzyści na lata.

Jako zespół Mediprintic mieliśmy przyjemność uczestniczyć w tym ważnym dla branży medycznej wydarzeniu. Była to okazja do zaprezentowania naszego innowacyjnego rozwiązania oraz nawiązania nowych relacji, jak również rozpoznania oczekiwań zarówno pacjentów, jak i profesjonalistów na temat ortez Mediprintic.

Mieliśmy również sposobność przeprowadzenia prelekcji o urazach przedramienia i zaprezentować szerokiemu gronu uczestników najważniejsze cechy naszego rozwiązania, które wkrótce zrewolucjonizuje leczenie urazów. Dzięki naszej ortezie osoby, które doznały urazu przedramienia, nie będą musiały zmagać się z noszeniem ciężkiego opatrunku przez długi czas.

Orteza Mediprintic pozwala:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *